Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

„Kręci mnie bezpieczeństwo…nad wodą”

Utworzono dnia 21.06.2017
Czcionka:
Komenda Główna Policji ogłosiła konkurs  którego zadaniem jest rozpropagowanie właściwych zachowań na terenie kompielisk wodnych oraz akwenach. Głównym celem konkursu jest spot na temat bezpiecznnej kapieli, żeglowania oraz uprawiania sportów wodnych, a w efekcie ograniczenie wypadków tonięć. Projekt realizowany jest na terenie całego kraju od czerwca do września 2017 r. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie do 1 września 2017 r. 30-sekundowego spotu filmowego promującego bezpieczne przebywanie w wodzie lub nad wodą oraz wypełnionej karty zgłoszenia podpisanej przez opiekuna zespołu na adres:

 

Komenda Główna Policji - Biuro Prewencji,
ul. Puławska 148/150, 02-624 Warszawa
z dopiskiem
„Filmowy przeWODNIK”.

Partnerami projektu są: Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Zarząd Główny Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, Polski Związek Żeglarski, Polski Związek Wędkarski, Centrum Turystyki Wodnej Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego.

W ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo…nad wodą” został ogłoszony konkurs filmowy „Filmowy przeWODNIK".W konkursie mogą wziąć udział zespoły do 5 osób w wieku do 18 lat. Spot nie może trwać dłużej niż 30 sekund    Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 15 września 2017 r., jury przyzna nagrody rzeczowe, które zostaną wręczone podczas ogólnopolskiego finału konkursu.

Dodatkowe informacje o konkursie można uzyskać pod adresem emailowym:bprew@policja.gov.pl
Szczegóły dotyczące konkursu i kampanii na www: http://policja.pl/bezpieczenstwo-nad-woda

ZAŁĄCZNIKI:

Regulamin

Utworzono dnia 21.06.2017, 11:26