Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

KINO PLENEROWE

KINO NAD ZALEWEM

Miłośnicy kina oraz spędzania czasu na świeżym powietrzu mogli połączyć swoje zamiłowania, spotykając się nad zalewem w Pakosławiu, gdzie odbyła się kolejna edycja kina plenerowego. Wydarzenie przyciągnęło szerokie grono sympatyków tego rodzaju rozrywki.

Dnia 30 sierpnia 2019r. w wygodnych leżakach lub na kocach i otoczeniu pięknego zbiornika oraz gwiazd na niebie, mieszkańcy Gminy Pakosław, a także goście z okolicznych gmin, wspólnie obejrzeli film pt. „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3”. Jest to polski film fabularny, a dokładnie trzecia część znanej wszystkim komedii obyczajowej „Kogel-mogel”. Film został wyreżyserowany przez Kordiana Piwowarskiego, a jego producentem była spółka MTL Maxfilm. Widzowie przenieśli się do wsi Brzózki, by poznać dalsze losy Kasi, jej syna Marcina oraz profesora Wolańskiego i jego rodziny: żony, córki Agnieszki i syna Piotrusia. Humorystyczne sceny sprawiły, że znad zalewu niosły się wesołe i radosne dźwięki.

Wakacje dobiegły końca, ale nigdy nie jest za późno, by wspomnieć o bezpieczeństwie nad wodą.  Przed seansem właściwym, z inicjatywy policjantów Rewiru Dzielnicowych w Pakosławiu, wyemitowany został spot przestrzegający przed brawurą i ryzykownymi zachowaniami na obszarach wodnych.

Kino plenerowe nad zalewem symbolicznie zakończyło okres wakacyjny. Z niecierpliwością czekamy już na kolejne wakacje i następne edycje pokazów filmowych w Pakosławiu.

Joanna Kuźnia

BIP

Imieniny

Zegar

KATALOG on-line